Konkurs ,,DEUTSCHKUNS(Z)T” – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Konkurs ,,DEUTSCHKUNS(Z)T”

Szanowni Państwo!

Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do udziału
w

 II KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA GIMNAZJÓW

MIASTA POZNANIA I POWIATU POZNAŃSKIEGO:

,,DEUTSCHKUNS(Z)T”

To druga edycja naszego konkursu, którym w ubiegłym roku rozpoczynaliśmy artystyczną podróż po krajach niemieckiego obszaru językowego. Wzorem pierwszego konkursu chcemy po raz kolejny przeżyć z Wami przygodę z poezją, dowcipem, piosenką niemieckojęzyczną. Pokażcie nam, co Was zachwyca, inspiruje i bawi w kulturze i sztuce Niemiec, Austrii lub Szwajcarii.

Zapraszamy uczniów indywidualnie lub zespołowo do zaprezentowania się w jednej z  trzech kategorii: recytacja, piosenka, scenka, przedstawiająca sytuację z życia (nie)codziennego. Występy muszą być wykonane w języku niemieckim. Przewidujemy nagrody rzeczowe dla najlepszych oraz upominki dla każdego uczestnika!

Wszystkie szczegóły konkursu ujęte są w REGULAMINIE KONKURSU. W razie pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się z nami drogą mailową lub telefonicznie.

Z poważaniem

Organizatorzy: Wiesława Metello-Kasprzyk, Maciej Burdziński

Regulamin konkursuplik pdf
Karta zgłoszeniaplik pdfKarta zgłoszeniaplik docx
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com