Wielkanocne szukanie zajączków
We wtorek 12.04 została zorganizowana zabawa polegająca na szukaniu Wielkanocnych zajączków. W różnorodnych miejscach znajdujących się w salach lekcyjnych oraz na korytarzach szkolnych pojawiły się papierowe zajączki origami. Po znalezieniu zajączka należało go jak najszybciej złapać, żeby nie uciekł gdzieś dalej 😃 Na zdobywców czekały słodkie upominki. Dziękujemy za wspólną zabawę. Samorząd Uczniowski






