Mikołaj w szkole
6 grudnia 2016r. Św. Mikołaj nie zapomniał również o Nas. W asyście uczniów z Samorządu Uczniowskiego odwiedził w wszystkie klasy i wręczył upominki wysłane Pocztą Mikołajkową. Mikołaju dziękujemy.
6 grudnia 2016r. Św. Mikołaj nie zapomniał również o Nas. W asyście uczniów z Samorządu Uczniowskiego odwiedził w wszystkie klasy i wręczył upominki wysłane Pocztą Mikołajkową. Mikołaju dziękujemy.

W czwartek 1 grudnia br. odbyła się po zajęciach w naszej szkole Wieczornica. Podobnie jak rok wcześniej, nie obyło się bez atmosfery tajemniczości, wróżb i magicznych zagadek. Uczniowie wywróżyli sobie niebanalną przyszłość. Była okazja do uczestnictwa w zabawie zwanej Escape Room przygotowanej przez uczennice klasy pierwszej. Wieczornica była wspaniałą okazją do integracji społeczności szkolnej.

[button href=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1550776354936175.1073741948.312327595447730&type=1&l=bc5d47fb06″ size=”medium” textcolor=”#ffffff” target=”_blank”]Pełna fotorelacja[/button]

30 września w auli szkoły dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego złożyły najserdeczniejsze życzenia wszystkim chłopakom naszej szkoły. Nie obyło się bez atrakcji w postaci przygotowanego konkursu. Chłopaki jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Łączy Nas piłka. Takie hasło towarzyszyło dziś nam podczas lekcji. Społeczność szkolna przebrała się w barwy narodowe, aby pokazać, że kibicujemy naszym podczas EURO 2016r. Najbardziej aktywna klasa została nagrodzona bonem do wykorzystania podczas wycieczki integracyjnej w przyszłym tygodniu. Klasa IIc z wychowawcą p. Kamilą Krzesińską była o włos od wygranej. Jednak na podium znalazła
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami wziął udział w obchodach 1050 rocznicy Chrztu Polski. Uczestniczyliśmy w tym doniosłym wydarzeniu, które zgromadziło kilkadziesiąt tysięcy gości z Polski i całego świata – od godzin porannych do wieczora. Rano odbyła się część oficjalna a wieczorem mieliśmy okazję podziwiać wspaniałe przedstawienie „Jesus Christ Superstar”. Dzień ten wywołał na nas wielkie
23 marca 2016 r. w szkole poszukiwano zajączków. Stawka była wysoka, zajączków tylko dziesięć. Pan Dyrektor z uśmiecham wręczał upominki znalazcom. Gratulujemy!
Mamy dla Was pewne zadanie… W środę (23 marca 2016r.) musicie odszukać dziesięć zagubionych zajączków, które ukryły się przed wami w różnych zakamarkach naszej szkoły. Za każdego odnalezionego futrzaka przewidziana jest nagroda, którą wręczy wam sam Pan Dyrektor. Pamiętajcie! Każdy z zajączków ma swoje niepowtarzalne imię. Szukajcie! Powodzenia!
Drogie Panie, Z okazji Waszego święta życzymy: radości, nawet z rzeczy małych, miłości, by Wam przesłoniła świat cały, jak najmniej przykrości, by każda z Was się nie poddała, jak najmniej złości, by piękność nadal została, wspaniałych wspomnień bez liku, kwiatów, oby nie leżących na chodniku, księcia z Waszej własnej głowy, na widok którego zabrakło by

W sali nr 101 odbyło się spotkanie dyrekcji, pracowników szkoły i przedstawicieli samorządu uczniowskiego z ks. biskupem seniorem Zdzisławem Fortuniakiem, ks. proboszczem Wojciechem Maćkowiakiem i ks. Łukaszem Pawłowskim. Mieliśmy okazję w bardzo miłej atmosferze rozmawiać o duchowym i fizycznym udziale w przedsięwzięciach związanych z 1050 rocznicą Chrztu Polski. Zachęcamy całą społeczność szkolną do uczestniczenia w