Spotkanie z ks. biskupem seniorem Zdzisławem Fortuniakiem, ks. proboszczem Wojciechem Maćkowiakiem i ks. Łukaszem Pawłowskim. – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Spotkanie z ks. biskupem seniorem Zdzisławem Fortuniakiem, ks. proboszczem Wojciechem Maćkowiakiem i ks. Łukaszem Pawłowskim.

zsb1.poznan.pl_4
zsb1.poznan.pl_2
zsb1.poznan.pl_8
zsb1.poznan.pl_7
zsb1.poznan.pl_5
zsb1.poznan.pl_3

W sali nr 101 odbyło się spotkanie dyrekcji, pracowników szkoły i przedstawicieli samorządu uczniowskiego z ks. biskupem seniorem Zdzisławem Fortuniakiem, ks. proboszczem Wojciechem Maćkowiakiem i ks. Łukaszem Pawłowskim. Mieliśmy okazję w bardzo miłej atmosferze rozmawiać o duchowym i fizycznym udziale w przedsięwzięciach związanych z 1050 rocznicą Chrztu Polski. Zachęcamy całą społeczność szkolną do uczestniczenia w tych bardzo ważnych dla Polski wydarzeniach.

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com