Turniej tenisa stołowego – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Turniej tenisa stołowego

zsb1.poznan.pl_139
zsb1.poznan.pl_69
zsb1.poznan.pl_63
zsb1.poznan.pl_60
zsb1.poznan.pl_59
zsb1.poznan.pl_57
zsb1.poznan.pl_140
zsb1.poznan.pl_25
zsb1.poznan.pl_27
zsb1.poznan.pl_30
zsb1.poznan.pl_37
zsb1.poznan.pl_52

26 lutego 2016r. odbył się w naszej szkole Turniej Tenisa Stołowego, na którym gościem honorowym była Pani Renata Gumula, czołowa zawodniczka reprezentacji Polski w tenisie stołowym.

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników – co bardzo cieszyło organizatorów – oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Weronika Wróblewska z klasy 1a, 2 miejsce zajęła Wiktoria Szwedek z klasy 2c, 3 miejsce Sara Okopska z klasy 1ct. W kategorii chłopców zwyciężył Szymon Czerwiński z klasy 2at, 2 miejsce Piotr Kaźmierczak z klasy 2at, 3 miejsce Adam Kubicki z klasy 3at.

Najlepsi zawodnicy, od miejsca I – III w każdej grupie, otrzymali z rąk Pani Renaty oraz dyrektora szkoły medale oraz dyplomy. Pozostałym uczestnikom turnieju wręczone zostały pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek.

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com