Gabloty poświęcone Wielkopolsce – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Gabloty poświęcone Wielkopolsce

Nowy-27
Nowy-26
Nowy-25
Nowy-1

Klasa I B, realizująca program z przedmiotu uzupełniającego:TURYSTYKA redaguje gabloty poświęcone WIELKOPOLSCE, które znajdują się na I piętrze.Dzięki ich pracy chcemy Wam przybliżyć naszą małą ojczyznę WIELKOPOLSKĘ, jej położenie,klimat, ukształtowanie powierzchni, wody czy ciekawe miejsca historyczne.Tym razem uczniowie klasy I B przygotowali informacje turystyczne na temat wybranych krain geograficznych Wielkopolski:Pojezierze Poznańskie, Leszczyńskie, Gnieźnieńskie oraz Nizina Wielkopolska. Zachęcamy do zapoznania się z ich treścią, może staną się inspiracją do wycieczek pieszych, rowerowych, kajakowych.

Wiosna już tuż ,tuż… (21 marca).

opiekun grupy

K.Krzesińska

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com