
Andrzejki 2018
30 listopada w auli szkolnej uczniowie bawili się przy wróżbach andrzejkowych. Jak widać zabawa się udała. Samorząd Uczniowski

30 listopada w auli szkolnej uczniowie bawili się przy wróżbach andrzejkowych. Jak widać zabawa się udała. Samorząd Uczniowski

Dnia 23 listopada 2018r. odbył się Dzień Życzliwego Misia. Z tej okazji uczniowie mogli wysyłać do siebie kartki poprzez pocztę. Zorganizowany został również konkurs. Uczniowie przynosili do szkoły pluszowe misie, a klasa która przyniosła ich najwięcej była nagradzana. Trzy klasy zajęły pierwsze miejsce: Ia, Ic i IIc. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy przytulnego Dnia Życzliwego Misia.

W Walentynki każdy ma prawo do obdarowywania miłością. Dlatego też Samorząd Uczniowski dla osób przebranych na czerwono przygotował słodką niespodziankę umilając ten dzień. Jak co roku została rozdana Poczta Walentynkowa zarówno uczniom, jak i pracownikom szkoły. Ogłoszony kilka dni wcześniej konkurs na wiersz miłosny wygrała Wiktoria Guszczyńska z klasy IIc1. Gratulujemy Samorząd Uczniowski
Weekend cudów za nami. Dziękujemy wszystkim, którzy dorzucili swoją cegiełkę do tego, aby pani Marlena i Oliwia miały w tym roku godne Święta Bożego Narodzenia. Razem możemy wszystko. Samorząd Uczniowski

25 października odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. W wyniku głosowania przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Alicja Kaczmarek z klasy IIc2, a jej zastępcą Wiktoria Zielska z klasy IIIb. Serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy wszystkim klasom biorącym udział w zabawie zaproponowanej przez Samorząd Uczniowski. Przypominamy, że na tablicy ogłoszeń wisiały zdjęcia przedstawiające nauczycieli uczących w naszej szkole z czasów dzieciństwa. Zabawa okazała się trudniejsza niż sądziliśmy. Dostarczono sporo odpowiedzi, ale tylko jedną poprawną. Prawidłowo wytypowała jedynie klasa 1C2. Serdecznie gratulujemy Samorząd Uczniowski

W środę uczniowie w świątecznym nastroju szukali po szkole zajączków. Dla znalazców w gabinecie dyrektora czekały słodkie upominki i serdeczne życzenia. My również do życzeń się dołączamy. Dużo zdrowia, radości, pogody ducha, smacznej święconki i mokrego poniedziałku. Samorząd uczniowski
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tegoroczną ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka. Cała społeczność szkolna spisała się wspaniale. Rodzina, której pomogliśmy, bardzo dziękuje za ofiarowane serce.