XVII Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

XVII Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

IMG_8536
misyjna-olimpida-znajomosci-afryki


XVII MISYJNA OLIMPIADA ZNAJOMOŚCI AFRYKI
Geografia, społeczeństwo, kultura i historia kontynentu i misji.

3 grudnia odbył się na terenie szkoły I etap Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki. Wzięło w niej udział  5 uczennic z technikum i liceum. Pytania , jak  co roku, były bardzo zróżnicowane, ale dominowały te bardzo trudne. Zmaganiom sprostały i tym samym przeszły do kolejnego etapu , uczennice klasy 2A: Joanna Helak i Jadwiga Hawrusik oraz uczennica klasy IV AT: Ewa Balcerowiak. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w marcu na etapie okręgowym !!!!!

K.Krzesińska, opiekun grupy

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com