Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki. – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

IMG_3451
IMG_3453
IMG_3465
IMG_3444
IMG_3449
IMG_3450

W sobotę 8 Grudnia spotkaliśmy się w magazynie Szlachetnej Paczki w Kórniku, aby następnie udać się do Pani Zosi na wspólne wręczenie paczek. Pani Zosia czekała na nas w swoim domu i chyba na początku zaskoczyła ją ilość osób, które ja odwiedziły. Zaczęliśmy wnosić paczki i mieliśmy wrażenie jakby tych paczek nie było końca, paczki zajęły niemalże w pełni jedno pomieszczenie. Następnie poprosiliśmy panią Zosię na zewnątrz. Wręczenie roweru zrobiło na niej olbrzymie wrażenie, ponieważ nie spodziewała się takiego prezentu, była to całkowita niespodzianka, a rower był przepiękny! Następnie weszliśmy do środka, na zaproszenie pani Zosi, która jako dobra gospodyni przygotowała na tę okazję placek i poczęstowała wszystkich kawą. Rozpoczęliśmy otwieranie prezentów. Młodzi ludzie z wielkim zaangażowaniem pomagali pani Zosi otwierać prezenty. Niedowierzała. Ci sami wspaniali ludzie podjęli się wykonania ogrodzenia. Wyszliśmy wiec na zewnątrz ustalić szczegóły, oczywiście wszystkie ewentualne przesądzenia roślin musiały być zaakceptowane przez panią Zosię. Szczęśliwie pogadała sprzyjała, świeciło słońce, wiec prace mogły się rozpocząć w ten sam dzień. Pełni pozytywnych emocji, pozostawiliśmy na miejscu super budowniczych i odjechaliśmy do bazy Szlachetnej Paczki.

Bardzo dziękuje za okazaną Pani Zosi pomoc. Jestem pełen podziwu zwłaszcza dla młodych ludzi, którzy z takim zaangażowaniem podjęli się budowy ogrodzenia. Niesamowita i bardzo pozytywna ekipa, pozostawiła swoją dobrą energię w domu pani Zosi na długo. Brawo dla szkoły, która uczy młodzież odpowiedzialności, szacunku do innych i zaszczepia w nich chęć pomocy potrzebującym. Świetna inicjatywa! Emocje które towarzyszyły nam wszystkim w tym dniu będziemy jeszcze długo wspominać. Ja na pewno nigdy nie zapomnę tego dnia. Proszę przekazać wszystkim, którzy przyczynili się do tego wspaniałego wydarzenia życzenia Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Pamiętajcie, że dobro darowane kiedyś do nas wróci.


 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com