Wizyta p. Bogny Kisiel red. Głosu Wielkopolskiego – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Wizyta p. Bogny Kisiel red. Głosu Wielkopolskiego

Bogna Kisiel re. Głosu Wielkopolskiego

5 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Budownictwa nr 1 w Poznaniu przy ul. Rybaki 17, z inicjatywy Stowarzyszenia RYBAKI 17 oraz na zaproszenie dyr. szkoły Krzysztofa Kubiaka, gościła red. Głosu Wielkopolskiego – p. Bogna Kisiel. Przeprowadziła wywiad z gospodarzami szkoły tuż przed „Drzwiami Otwartymi” – imprezą promującą placówkę oświatową, adresowaną dla potencjalnych uczniów wraz z ich rodzicami. Rozmowa zatoczyła szersze kręgi oscylując wokół szkolnych planów kształcenia zawodowego i nie tylko. Szczególnie jednak skupiła się na prestiżu szkoły będącym fenomenem wynikającym z wielu czynników… ale o tym można przeczytać w załączonym artykule Głosu Wielkopolskiego, który ukazał się w dniu „Drzwi Otwartych”, czyli 7 kwietnia.


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com