Konkurs “Nowe życie okładki” – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Konkurs “Nowe życie okładki”

nowe-zycie-okladki-konkurs 1
nowe-zycie-okladki-konkurs 2
nowe-zycie-okladki-konkurs 3
nowe-zycie-okladki-konkurs 4
nowe-zycie-okladki-konkurs 5
nowe-zycie-okladki-konkurs 6
nowe-zycie-okladki-konkurs 7
nowe-zycie-okladki-konkurs 8
nowe-zycie-okladki-konkurs 9
nowe-zycie-okladki-konkurs 10
nowe-zycie-okladki-konkurs 11
nowe-zycie-okladki-konkurs 12

Rozstrzygnięcie konkursu dla klas pierwszych „Nowe  życie okładki”

We wtorek, 16 stycznia 2018r. laureaci konkursu „Nowe życie okładki” odebrali nagrody i dyplomy. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu nowego projektu okładki przeczytanej książki, wypożyczonej z biblioteki szkolnej. Szczególnie polecane były tytuły kupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Jury oceniając prace brało pod uwagę następujące kryteria: pomysł, oryginalność, walory artystyczne oraz czytelność podanej informacji dotyczącej tytułu książki i jej autora. Nagrodzeni uczniowie to: Natalia Biadała z ICT, Julia Ponikowska z IA, Martyna Napierała z ICT. Jury wyróżniło również prace Weroniki Stefaniak z ICT, Dominiki Kachel z IB, Jadwigi Hawrusik z IA i Jakuba Kilanowskiego z IAT. Nagrodzonym gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Najciekawsze projekty zaprezentowane są na wystawie obok biblioteki. Zachęcamy do jej obejrzenia.

Organizatorzy: E. Burzyńska, K. Zienkowicz-Woźniak, A. Kaczmarek, M. Megger


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com