Poznański Kongres Samorządów Uczniowskich – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Poznański Kongres Samorządów Uczniowskich

zsb1.poznan.pl 001
zsb1.poznan.pl 002
zsb1.poznan.pl 003
zsb1.poznan.pl 004

Dnia 18.01.2018 odbył się Poznański Kongres Samorządów Uczniowskich, organizowany przez Młodzieżowa Radę Miasta Poznań. Udział w nim wzięli przewodnicząca szkoły Alicja Kaczmarek, Mikołaj Tomczak, członek samorządu naszej szkoły oraz opiekunka SU pani Joanna Czeszyńska. Dzięki tej inicjatywie zagłębiliśmy się w takie tematy jak:

  • Angażowanie społeczności szkolnej w inicjatywy samorządu
  • Podniesienie aktywności w działaniach na rzecz szkoły
  • A także pozyskiwanie środków finansowych na działania samorządów szkolnych.

Zarówno w części warsztatowej jak i wykładowej dowiedzieliśmy się o wielu inicjatywach które z pewnością zaistnieją w naszym środowisku szkolnym. Dzięki debacie, która odbyła się na końcu Kongresu wspólnie z innymi przedstawicielami szkół w Poznaniu wymieniliśmy się doświadczeniami a także spostrzeżeniami odnośnie pracy samorządu. Zdobytą wiedzę i doświadczenie postaramy się wykorzystać aby samorząd naszej szkoły działał jeszcze prężniej.

Alicja Kaczmarek


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com