Dzień Informacji Edukacyjnej – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Dzień Informacji Edukacyjnej

zsb1.poznan.pl_09
zsb1.poznan.pl_08
zsb1.poznan.pl_07
zsb1.poznan.pl_06
zsb1.poznan.pl_05
zsb1.poznan.pl_03
zsb1.poznan.pl_02
zsb1.poznan.pl_01

W piątek 21 kwietnia odbył się w naszej szkole Dzień Informacji Edukacyjnej. Uczniowie z klas maturalnych mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną wyższych uczelni, szkół pomaturalnych oraz policealnych. Ponadto dowiedzieli się jakie kursy i inne formy edukacji proponują bezpłatnie lokalne instytucje takie jak Zakład Doskonalenia Zawodowego, WSCKZiU w Poznaniu, czy Gminne Centrum Informacji w Mosinie.  Maturzyści otrzymali też krótkie poradniki w formie broszur dotyczące przygotowania dokumentów aplikacyjnych i wysyłania ich w formie elektronicznej do potencjalnych pracodawców, opublikowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu.


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com