Spotkanie z Drużyną Szpiku – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Spotkanie z Drużyną Szpiku

sdr
dig
sdr
cof
dig
dig

Dnia 24 kwietnia 2017r. odbyło się spotkanie uczniów naszej szkoły z Drużyną Szpiku. Drużyna Szpiku to grupa wolontariuszy działających bezinteresownie z potrzeby serca na rzecz osób chorych na nowotwory krwi w szczególności białaczki. Zaproszeni goście dzielili się swoją wiedzą, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, przełamać bariery i zachęcić naszą młodzież do zostania świadomymi dawcami szpiku. Celem Drużyny Szpiku jest propagowanie idei niesienia pomocy chorym i potrzebującym. Spotkanie pozwoliło młodzieży poznać jak można zarejestrować się i zostać dawcą szpiku oraz krwi, na czym polega przeszczep szpiku oraz kto może zostać potencjalnym dawcą.


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com