Ogólnopolski Konkurs Geograficzny “GEO-PLANETA” PLUS – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny “GEO-PLANETA” PLUS

geogr3
geogr_dyplom1
geogr_dyplom2
geogr_dyplom3
geogr_dyplom4
geogr_dyplom5

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo-Planeta” jest przeprowadzany przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” – Ogólnopolskiego Organizatora Konkursu.

Celem konkursu jest szerzenie wśród młodzieży wiedzy z zakresu geografii, przyrody oraz miejscu i znaczeniu Polski na świecie (zarówno w aspekcie gospodarczym, jak też terytorialnym).  W konkursie biorą udział szkoły z całej Polski. W wyznaczonym dniu( w tym roku było to 16 marca) uczestnicy rozwiązują równocześnie test (25 pytań)na wcześniej zadany temat. Tym razem zmagania dotyczyły zagadnienia: Geografia Polski -„Bałtyk i pobrzeże Bałtyku” .Naszą szkołę reprezentowało 5 uczennic: Natalia Frohlich, Natalia Muszyńska, Weronika Pilarska, Ewa Balcerowiak, Weronika Horoszkiewicz. Wszystkie uczennice otrzymały dyplomy uznania a Natalia Fröhlich uzyskała dyplom za bardzo dobry wynik.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.

Oficjalna strona konkursu – zobacz >>>

Szkolny organizator  konkursu: Kamila Krzesińska


 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com