Z wizytą w posiadłości Białej Damy – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Z wizytą w posiadłości Białej Damy

kornik2
13 czerwca br.klasy: II ct i II a wraz z wychowawczyniami, panią  K. Nowakowską
i panią K. Zienkowicz wybrały się do urokliwego Kórnika.Na zamku panowało spore ożywienie ze względu na sporą ilość turystów.Udało nam się zwiedzić komnaty zamkowe, obejrzeć wspaniałe, oryginalne eksponaty np.meble,obrazy,a także podziwialiśmy unikatowe cenne parkiety z różnych gatunków drewna.Dla uczniów klasy architektonicznej i renowacji elementów architektury to była nie lada gratka.
 Zobaczyliśmy także wystawę dotyczącą historii książki przygotowaną przez Bibliotekę Kórnicką.Następnie  pospacerowaliśmy po miasteczku,chociaż pogoda nie była najlepsza.Natomiast Biała Dama pozostała niewzruszona…
 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com