Z niemieckim w drogę – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Z niemieckim w drogę

zsb1.poznan.pl 002
zsb1.poznan.pl 003
zsb1.poznan.pl 004
zsb1.poznan.pl 005
zsb1.poznan.pl 006
zsb1.poznan.pl 001

Uczennice XXI Liceum Ogólnokształcącego im. Wł Andersa w Poznaniu wraz z nauczycielem języka niemieckiego Panią Wiesławą Metello-Kasprzyk wzięli udział w ogólnopolskim projekcie organizowanym przez Goethe Institut oraz Wydawnictwo LektorKlett:

ERLEBNISREISE MIT DEUTSCH. Z NIEMIECKIM W DROGĘ.

W ramach projektu ogłoszono konkurs na krótki film promujący język niemiecki pt. ,,Warum Deutsch?’’ Naszym filmem szkoła wywalczyła sobie miejsce na liście laureatów. W nagrodę otrzymaliśmy bardzo atrakcyjny i wartościowy pakiet materiałów dydaktycznych do nauki języka niemieckiego, zawierający gry językowe, grafiki, plakaty, zdjęcia oraz karty pracy.

W projekt zaangażowały się: Maja Grypczyńska oraz Karolina Zagajewska z klasy 2A, a także  Maria Dukarska, Wiktoria Królska, Klaudia Mazurek, Jagoda Małach-Tarczyńska oraz Agnieszka Sobczyńska z klasy 2B. Dziewczęta otrzymały także indywidualne upominki oraz dyplomy, które wraz z gratulacjami zostały im wręczone przez Pana Dyrektora Krzysztofa Kubiaka.

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com