Pracownia rzeźby klasycznej – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Pracownia rzeźby klasycznej

zsb1.poznan.pl 001
zsb1.poznan.pl 002
zsb1.poznan.pl 003
zsb1.poznan.pl 004

W przyziemiu  budynku naszej szkoły rozpoczęła swą działalność  Pracownia rzeźby klasycznej.  Rzeźba to jedna z dyscyplin sztuk pięknych gdzie głównym komunikatem wizualnym  jest przekaz przestrzenny, trójwymiarowy czasami mający charakter płaskorzeźby . Z takimi realizacjami zmagają się uczestnicy zajęć, tworząc prace o zróżnicowanej tematyce i formie. Pracownia rzeźby klasycznej jest to miejsce gdzie można spróbować, doświadczyć  i poznać wiele technik rzeźbiarskich. Uczniowie ZSB1 korzystają  z tradycyjnego materiału do modelowania jakim jest glina.

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com