Dzień Przedsiębiorczości – XIII edycja – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Dzień Przedsiębiorczości – XIII edycja

zsb1.poznan.pl__3
zsb1.poznan.pl__2
zsb1.poznan.pl__1
zsb1.poznan.pl__16
zsb1.poznan.pl__15
zsb1.poznan.pl__14
zsb1.poznan.pl__13
zsb1.poznan.pl__12
zsb1.poznan.pl__11
zsb1.poznan.pl__10
zsb1.poznan.pl__9
zsb1.poznan.pl__8
zsb1.poznan.pl__7
zsb1.poznan.pl__6
zsb1.poznan.pl__5
zsb1.poznan.pl__4

Dnia 20 kwietnia 2016 roku, nasza szkoła już po raz kolejny w trakcie swojej działalności, przystąpiła do trzynastej edycji projektu Dzień Przedsiębiorczości.

Program organizowany przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości, podobnie jak w poprzednich edycjach, został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

W tegorocznej edycji programu udział wzięło 45 uczniów, co pozwoliło naszej szkole zająć 15 miejsce w województwie Wielkopolskim oraz 4 w Poznaniu pod względem liczby osób biorących udział w projekcie.

Dzień Przedsiębiorczości jest projektem skierowanym do osób, które po ukończeniu szkoły ponadgimnazjalnej mają zamiar rozpocząć efektywną karierę zawodową przynoszącą nie tylko korzyści materialne, ale również spełnienie i satysfakcję.

Podczas tegorocznych praktyk, naszymi uczniami opiekowała się Firma FDA Architekci Adam Żarczyński, która uplasowała się na 12 miejscu firm biorących udział w programie. Praktyki odbywały się we współpracy z firmą Cermag w Poznaniu.

Jako jedna z uczennic biorących udział w programie, osobiście uważam, że Dzień Przedsiębiorczości jest wyjątkową i niepowtarzalną okazją do zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie, pozyskania niezbędnych informacji dotyczących wymaganych kwalifikacji oraz zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą. Po odbyciu praktyk w Radiu Emaus zrozumiałam, że praca dziennikarza wymaga ogromnych pokładów energii oraz inwencji twórczej w trakcie przygotowywania bieżących projektów.

Uczniowie biorący udział w tegorocznej edycji programu pragną złożyć najszczersze podziękowania  profesor Joannie Czeszyńskiej oraz profesor Kamilii Krzesińskiej, które sprawowały funkcje szkolnych koordynatorów projektu i wspólnymi siłami sprawiły, że na pozór nawet najbardziej niemożliwe cele do zrealizowania stały się rzeczywistością.

Szczególne podziękowania składamy również:

 • Arsenał Galeria Miejska w Poznaniu
 • Centrum Fitzgerald w Poznaniu
 • Sklep Dom Chleba w Poznaniu
 • Katolickie Radio Emaus w Poznaniu
 • FDA Architekci Poznań
 • Cermag w Poznaniu
 • Gabinet weterynaryjny Albavet Medica w Poznaniu
 • Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej PIB w Poznaniu
 • Niepubliczne Przedszkole Tajemnicza Wyspa w Luboniu
 • Niepubliczny Zakład Rehabilitacji i Fizjoterapii Mastermed Sp. z.o.o w Poznaniu
 • NZOZ Centrum Stomatologii Kopernik w Poznaniu
 • RBW Sp. z.o.o we Wiórkach
 • Strefa Poznania w Poznaniu
 • Szkoła Podstawowa im. J. Wójkiewicza w Kórniku
 • Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Poznaniu

Victoria Szymkowiak klasa II A LO

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com