Wykład Konsula Stanów Zjednoczonych – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Wykład Konsula Stanów Zjednoczonych

wyklad 2015 698 (Kopiowanie)
wyklad 2015 692 - Kopia (Kopiowanie)
wyklad 2015 687 (Kopiowanie)
wyklad 2015 685 (Kopiowanie)
wyklad 2015 714 (Kopiowanie)

Dnia 3 lutego z inicjatywy pani profesor Alicji Bomirskiej odbyło się w auli szkolnej kolejne spotkanie Polsko – Amerykańskie. Gościem honorowym był pan Charles Luoma-Overstreet, Konsul Generalny w Ambasadzie USA w Warszawie. Pan Konsul przybył z prezentacją w języku angielskim na temat: ” American Presidency and the U.S. Presidents Who Changed U.S. History. ” W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas IIIB, IIIC, IIBt oraz IA naszej szkoły jak również klasa IB z IILO w Poznaniu. Uczniowie w skupieniu i z dużym zainteresowaniem wysłuchali ciekawego wykładu, który zakończył się “burzą” oklasków.

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com