Przegląd Obcojęzycznej Kolędy i Piosenki Świątecznej – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Przegląd Obcojęzycznej Kolędy i Piosenki Świątecznej

20150206_113321 (Kopiowanie)
20150206_124815 (Kopiowanie)

Dnia 06.02.2015r. nasi uczniowie po raz kolejny wzięli udział w dorocznym Poznańskim Międzyszkolnym Przeglądzie Obcojęzycznej Kolędy i Piosenki Świątecznej. Tym razem przegląd ten organizował Zespół Szkół Ekonomicznych.
Szkołę naszą reprezentowały dwie dziewczyny: Karolina Wolna i Daniela Kruszyk (uczennice z 2c LO), które zaśpiewały piosenkę świąteczną Wer an Weihnachten glaubt z repertuaru niemieckiej wokalistki Michelle.
W tegorocznej edycji konkursu nie zdobyliśmy niestety żadnej nagrody ani wyróżnienia, jak to było w roku ubiegłym, ale biorąc pod uwagę komplikacje związane ze zmianą wersji utworu z akompaniamentem gitary na wersję śpiewaną z podkładem w ostatnim tygodniu przed konkursem, to na tle 27 uczestników zaprezentowaliśmy się bardzo przyzwoicie.
Zwyciężyła Marta Matuszewska z XVI LO.
My gratulujemy dziewczynom udanego występu i już myślimy o kolejnym przeglądzie za rok!

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com