Raphael – The Lord of the Arts – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Raphael – The Lord of the Arts


W poniedziałek, 29 października 2018 r. ponad 100 uczniów z klas 1 A, 1 C, 2 A i 3 Ct pojechało do jeżyckiego kina Rialto na film ,,Raphael – The Lord of the Arts’’. Został on specjalnie sprowadzony dla naszej szkoły z Republiki Czech i był przeznaczony dla profilu architektura & design oraz technika renowacji. Na dużym ekranie zobaczyliśmy niezwykłe życie Rafaela Santi, włoskiego malarza i architekta, najmłodszego z trójki słynnych artystów włoskiego renesansu. W zamyśle film miał się stać inspiracją dla młodzieży do odkrywania nieukrytego renesansowego piękna we włoskim malarstwie i architekturze.

Dziękujemy kinu Rialto za możliwość emisji filmu na zamówienie.

mgr Mateusz Hurysz


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com