Kolejne praktyki zagraniczne – tym razem MOŁDAWIA – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Kolejne praktyki zagraniczne – tym razem MOŁDAWIA

wspolpraca-moldawia 001
wspolpraca-moldawia 002
wspolpraca-moldawia 003
sdr
dav
wspolpraca-moldawia 007
wspolpraca-moldawia 008
wspolpraca-moldawia 009
wspolpraca-moldawia 0010
wspolpraca-moldawia 0011

Dzięki podpisanej umowie z The Center of Excellence in Construction z Mołdawii uczniowie klas technikum renowacji elementów architektury oraz technikum budowlanego będą mogli uczestniczyć w praktykach zawodowych w Mołdawii w maju 2019 roku. Natomiast uczniowie z Mołdawii uczestniczyć będą w praktykach zawodowych w naszej szkole w miesiącu czerwcu 2019 roku. Mołdawia to państwo europejskie położone na terenach historycznej Besarabii, jak i obszarów położonych na lewym brzegu Dniestru (tzw. Naddniestrze).


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com