MY W 8 POZNAŃSKIM PÓŁMARATONIE – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

MY W 8 POZNAŃSKIM PÓŁMARATONIE

zdjęcie_5_
zdjęcie_4_
zdjęcie_3_
zdjęcie_2_
zdjęcie_1_
zdjęcie_9_
zdjęcie_8_
zdjęcie_7_
zdjęcie_6_

W niedzielę, 12 kwietnia 2015 roku odbył się w naszym mieście 8. Poznań Półmaraton. Wśród ponad 8000 biegaczy z 27 państw było także dwoje uczniów naszej szkoły: MARTYNA BOLEWICKA (kl. IIIa) oraz PIOTR ROSIŃSKI (kl. IIIbt). Podziwialiśmy ich za upór, walkę i wytrwałość, trzymaliśmy kciuki oraz dopingowaliśmy na trasie. Oboje pokonali dystans 21 kilometrów i (zmęczeni, ale szczęśliwi) dotarli do mety.

Gratulujemy tego wielkiego osiągnięcia, czekamy na następców w przyszłym roku! A wszystkich zachęcamy do udziału we wszelkich imprezach sportowych lub kibicowania tym, którzy podejmują takie wyzwania!

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com