Konferencja dyrektorów szkół budowlanych – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Konferencja dyrektorów szkół budowlanych


W dniach 8-11 stycznia 2015r dyrektor szkoły uczestniczył w ogólnopolskiej konferencji dyrektorów szkół budowlanych zrzeszonych w sekcji szkół budowlanych PIPHB (Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa), która odbyła się w Muszynie i Nowym Sączu, z udziałem przedstawiciela MEN.

Efektem konferencji było wypracowanie ścieżki działań na rzecz rozwiązywania problemów usprawnienia systemu egzaminów w kwalifikacjach zawodowych, współpracy szkół z pracodawcami oraz promocji szkolnictwa zawodowego w branży budowlanej.

(pełna fotorelacja: zobacz >>>)

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com