Konferencja BUDMIKA – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Konferencja BUDMIKA


Rybaki na Drzwiach Otwartych Politechniki Poznańskiej. Udział w Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji BUDMIKA 2018

19 kwietnia 2018r. uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodzie technik budownictwa – klasa 3AT i 3BT pod opieką nauczycieli pani Danuty Przybył i pana Mateusza Kwitowskiego, wzięli udział w Drzwiach Otwartych na Politechnice Poznańskiej. Oprócz udziału w drzwiach otwartych jednocześnie młodzież uczestniczyła w Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Budowlanej BUDMIKA 2018, której motywem przewodnim było – budownictwo na progu nowej ery. W ramach drzwi otwartych dwie uczennice z klasy 3BT – Sara Kowalczyk i Weronika Nowicka wzięły udział w konkurencji – bieg w kaskach Dziewczyny na Politechnice i zajęły odpowiednio 2 i 3 miejsce. Dziewczynom gratulujemy!

Serdeczne podziękowania za zaproszenie kierujemy do pani prodziekan Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska dr inż. Marleny Kucz, która zawsze z pełną energią i zaangażowaniem umożliwia uczniom technikum udział w wielu wydarzeniach organizowanych przez Politechnikę Poznańską.


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com