Koncert rapera Rogera Reklessa – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Koncert rapera Rogera Reklessa

koncert-2019-1
koncert-2019-2
koncert-2019-3
koncert-2019-4

W ramach projektu Deutsch Plus uczniowie klasy 2b, G1b oraz klasy 3ab pod opieką pani Marzeny Bączyk i pani Wiesławy Metello-Kasprzyk wzięli udział w koncercie niemieckiego rapera Rogera Reklessa. Spotkanie z niemiecką muzyką odbyło się 4 października w klubie u Bazyla. Koncert był okazją do dobrej zabawy oraz nauki języka niemieckiego poprzez muzykę. Mogliśmy posłuchać i pobawić się w rytm takich piosenek jak: “Und ich renne,” czy ” Was bin ich für dich.”

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com