Galeria sztuki na dużym ekranie – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Galeria sztuki na dużym ekranie

galeria-sztuki-na-duzym-ekranie-2019-001
galeria-sztuki-na-duzym-ekranie-2019-002
galeria-sztuki-na-duzym-ekranie-2019-003

18 listopada klasy: P1A i IIA w ramach rozszerzonego kursu historii sztuki obejrzały w kinie Rialto film pod tytułem „Michał Anioł. Miłość i śmierć”. Obraz ten jest zupełnie nową opowieścią o życiu Michała Anioła Buonarrotiego, geniusza, artysty totalnego, który stworzy arcydzieła jako rzeźbiarz, malarz, architekt i poeta. Film powstał w roku 2017 przy okazji wystawy mistrza, autora wielu obrazów malowanych w formie fresków, rysunków, rzeźb, projektów architektonicznych – w National Gallery w Londynie.

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com