Dzień Chłopaka – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Dzień Chłopaka


Dnia 28 września organizowany był w naszej szkole Dzień Chłopaka. Z tej okazji każdy chłopak dostał skromny upominek w postaci cukierka. Zorganizowany został również konkurs składający się z dwóch etapów. Pierwszy z nich dotyczył wiedzy o kobietach. Uczestnicy odpowiadali na trzy wybrane  mieli pytania. Pięć osób z największą ilością punktów zakwalifikowało się do następnego etapu. Chłopcy mieli za zadanie zaimponować dziewczynom mówiąc ich najlepsze „gadki na podryw”. Uczniowie poradzili sobie tak dobrze, że wymagana była dogrywka. Konkurs wygrał Oskar Szczublewski z kl. 3b1, II miejsce zajął Kuba Jabłoński z kl. 3b2, a III miejsce – Szymon Perz z kl. IVat.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Samorząd Uczniowski


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com