Czy wolność istnieje? – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Czy wolność istnieje?

Wieczór 19 kwietnia teatromani z klas IA, I AT, IIAT, IICT, IIIAT i IIIBT wraz z opiekunkami paniami Elwirą Burzyńską, Barbarą Ochowicz i Katarzyną Zienkowicz – Woźniak spędzili w Teatrze Nowym oglądając „Dzieci zony” Walerija Szergina. Sztuka łączy komizm z gorzką refleksją.  Rosyjski autor odniósł się w sposób groteskowy zarówno do czasów sowieckiej dyktatury, jak i pułapek wolności w świecie, w którym człowieka pozornie nic nie ogranicza. Zachęcamy do obejrzenia tego spektaklu, naprawdę warto.

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com