22 czerwca klasa 2AL uczestniczyła w wycieczce outdoorowej Katedry Poznańskiej.
Podczas zwiedzania uczniowie weszli na taras widokowy, z którego mogli podziwiać panoramę Poznania, a także odwiedzili podziemia katedry, poznając ich historyczne znaczenie oraz historię jednego z najważniejszych zabytków miasta.