Dzień Edukacji Zdrowotnej za nami!
Turnieje piłki nożnej, siatkówki i streetballa, nauka RKO, mini stacje z wyzwaniami, wspólny piknik oraz dużo ruchu i świeżego powietrza – wszystko to stworzyło świetną atmosferę i pozwoliło aktywnie spędzić czas tuż przed nadchodzącymi wakacjami.
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie oraz wspólnie spędzony dzień!















































































































































































































































