


Kolejny rok szkolny za nami!Mimo ogromnych upałów i coraz bardziej wakacyjnej atmosfery udało się wspólnie dotrzeć do mety. Gratulujemy wszystkim uczniom wytrwałości, osiągnięć oraz zaangażowania

Choć termometry za oknem pokazywały iście wakacyjne temperatury, a do oficjalnego zakończenia roku szkolnego pozostały już tylko godziny, aula szkolna im. prof. Jana Rakowicza wypełniła

Spektakl „Rewolta” w Teatrze Muzycznym w Poznaniu 24 czerwca uczniowie klas 2AL, 3AL2, 3BL2, 3AT, 3CT oraz 4CT1 wraz z opiekunkami – panią Iloną Leszczyńską


Dzień Edukacji Zdrowotnej za nami! Turnieje piłki nożnej, siatkówki i streetballa, nauka RKO, mini stacje z wyzwaniami, wspólny piknik oraz dużo ruchu i świeżego powietrza