Zwiedzanie Biblioteki Naukowej UAM – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Zwiedzanie Biblioteki Naukowej UAM

zsb1.poznan.pl 002
zsb1.poznan.pl 003
zsb1.poznan.pl 004
zsb1.poznan.pl 005
zsb1.poznan.pl 006
zsb1.poznan.pl 007
zsb1.poznan.pl 008
zsb1.poznan.pl 009
zsb1.poznan.pl 001

W dniu 9 listopada klasa II A po0d opieką p. A. Kaczmarek i M. Megger odwiedziła Bibliotekę Wydziału Historycznego UAM zlokalizowaną w zachodniej część Kampusu Morasko. Uczniowie obejrzeli wystawę „Historia miejsca – pamięć o miejscu”, która była okazją prześledzenia historii ulicy Głogowskiej. Komentarzem do ekspozycji była interesująca prelekcja p. Liliany Krantz-Domasławskiej – kuratorki wystawy. Młodzież dowiedziała się w jaki sposób autorka zbierała materiały i odtwarzała historię poszczególnych obiektów. Uczniowie poznali także fascynującą historią niektórych budynków i kamienic zlokalizowanych na ul. Głogowskiej.

Na zakończenie uczniowie zwiedzili nowoczesną siedzibę Biblioteki Wydziału Historycznego UAM, zapoznali się z profilem zbiorów i możliwościami korzystania z księgozbioru.


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com