XV Olimpiada Znajomości Afryki – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

XV Olimpiada Znajomości Afryki

zsb1.poznan.pl_02
zsb1.poznan.pl_01

Jak co roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w Olimpiadzie Znajomości Afryki. Są to bardzo trudne zagadnienia z geografii, etnografii, kultury i języków  ludów Afryki.  W tym roku nasze uczennice: Pilarska Weronika z klasy 2 C oraz Kinga Tonak z klasy IV AT uzyskały odpowiednio 32 pkt i 31 pkt na etapie okręgowym. Jest to bardzo dobry wynik, bo do finału zabrakło zaledwie 5 pkt. Serdecznie gratulujemy tak szerokiej wiedzy i życzymy powodzenia w przyszłym roku a pozostałych zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach.

Opieka nad uczniami: K. Krzesińska


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com