Wystawa – Zbrodnia katyńska – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Wystawa – Zbrodnia katyńska

zsb1.poznan.pl_09
zsb1.poznan.pl_06
zsb1.poznan.pl_05
zsb1.poznan.pl_04
zsb1.poznan.pl_03
zsb1.poznan.pl_02
zsb1.poznan.pl_01
zsb1.poznan.pl_08
zsb1.poznan.pl_07

Stało się tradycją naszej szkoły, iż co roku oddajemy cześć żołnierzom polskim pomordowanym w lasach katyńskich przez sowieckich oprawców. Dlatego w tym roku nasze obchody rozpoczęła wystawa przygotowana przez IPN pt,:Zbrodnia katyńska. Wielkopolanie w dołach śmierci, która była prezentowana na korytarzach naszej szkoły. W ten sposób pragniemy zachować w pamięci okruchy naszej historii i przekazać następnym pokoleniom.


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com