Konkurs “Moja przygoda w muzeum” – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Konkurs “Moja przygoda w muzeum”

zsb1.poznan.pl 006
zsb1.poznan.pl 005
zsb1.poznan.pl 004
zsb1.poznan.pl 003
zsb1.poznan.pl 002
zsb1.poznan.pl 001
zsb1.poznan.pl 007

Uczennice naszej szkoły Weronika Horoszkiewicz z IBt i Martyna Wasilewska z ICt zostały wyróżnione w konkursie plastycznym Moja przygoda w muzeum. Utajone życie dzieł, organizowanym przez Muzeum Narodowe w Poznaniu. Wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów odbyło się 2 czerwca w Muzeum Sztuk Użytkowych. Uroczystości towarzyszył wernisaż nagrodzonych i wyróżnionych prac. Wystawa potrwa w Poznaniu do 25 czerwca 2017 r., następnie dokonania młodych plastyków zostaną przekazane Muzeum Okręgowemu w Toruniu, gdzie wezmą udział w ogólnopolskim etapie konkursu.

Martynie i Weronice  gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia, a wszystkich nauczycieli i uczniów zapraszamy do obejrzenia ekspozycji na  parterze Muzeum Sztuk Użytkowych.


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com