fbpx
NAJLEPSZA SZKOŁA BUDOWLANA W POLSCE
Godło Polski

Wykład na WNPiD “Kto zabija twoją kreatywność?”


W piątek 31 marca 2017 roku grupą uczniów z klas drugich i trzecich wraz z panem Łuszczkiem, wybraliśmy się na Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu na wykład dr. Tomasza Brańki „Kto zabija twoją kreatywność?”

Dr Brańka przedstawił nam w bardzo ciekawy sposób temat barier kreatywnego myślenia oraz działania ludzkiego mózgu. Zaskoczenie, jakie budziły w nas niektóre informacje mówią same za siebie, iż wykład był naprawdę ciekawym doświadczeniem.

Jak mówił sam pan Brańka ,,Kolory, wielkości, kształty, ruch czy bezruch-to wszystko jest TU”. Naszego mózgu używamy, na co dzień, ale czy zdajemy sobie sprawę jak duży wpływ ma on na nasze postrzeganie świata?

Hanna Gomuła kl.2c


 

najnowsze
artykuły

Rozmiar czcionki
Kontrast