Wyjście do Narodowego Banku Polskiego – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Wyjście do Narodowego Banku Polskiego

bty
004 (Kopiowanie)
002 (Kopiowanie)
001 (Kopiowanie)
bdr

21 grudnia 2017 roku w siedzibie Narodowego Banku Polskiego w Poznaniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcji widowiska „Wyklęci przez komunistów żołnierze niezłomni” w reżyserii Mariusza Malca. Spektakl powstał z okazji wydania przez Narodowy Bank Polski serii monet poświęconych żołnierzom wyklętym. Głównym motywem spektaklu są wydarzenia, dziejące się na sali sądowej, na której widzowie wcielają się w rolę publiczności podczas procesu żołnierza, oskarżonego o zdradę i któremu grozi najwyższy wyrok kary.

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com