Wycieczka na budowę – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Wycieczka na budowę


WYCIECZKA NA BUDOWĘ BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO

16.05.2018r. – uczniowie klasy 3AT pod opieką pana Mateusza Kwitowskiego wybrali się na budowę osiedla mieszkalnego, wielorodzinnego realizowanego przez firmę BUDIMEX. Na początku spotkania uczniowie mogli zapoznać się z ogólnymi wymaganiami BHP obowiązującymi podczas wizyty, jak również podczas pracy na budowie. Następnie uczniowie zapoznali się z najnowszą technologią modelowania budynków w systemie BIM, po czym udali się na budowę, gdzie kierownik budowy omówił technologie, w jakich wznoszony jest budynek i przedstawił systemy zabezpieczeń stosowane na budowie. Młodzież uczestniczyła również w pokazie zorganizowanym przez firmę HILTI, na którym prezentowane były najnowsze rodzaje sprzętu budowlanego oraz w pokazie ewakuacji z wysokości i pierwszej pomocy.

Przedstawicielom firmie Budimex serdecznie dziękujemy!


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com