Wycieczka klasy III At do Wrocławia – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Wycieczka klasy III At do Wrocławia

zsb1.poznan.pl__1
zsb1.poznan.pl__14
zsb1.poznan.pl__13
zsb1.poznan.pl__12
zsb1.poznan.pl__11
zsb1.poznan.pl__10
zsb1.poznan.pl__9
zsb1.poznan.pl__8
zsb1.poznan.pl__7
zsb1.poznan.pl__6
zsb1.poznan.pl__5
zsb1.poznan.pl__4
zsb1.poznan.pl__3
zsb1.poznan.pl__2

W dniach 20-22 kwietnia klasa III at wybrała się na wycieczkę do stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia. W trakcie wycieczki zwiedziliśmy perełki architektury gotyckiej i barokowej miasta (m. in. katedrę, kościół uniwersytecki oraz Aulę Leopoldinum), oglądaliśmy Wrocław z wysokości mostka pokutnic oraz tarasu widokowego Sky Tower, poznaliśmy historię budowy Hali Stulecia, a w czasie pokazu videomappingu – piękno architektury tego budynku. Odpoczywaliśmy w uroczej scenerii ogrodu japońskiego, spacerowaliśmy nadodrzańskimi bulwarami oraz podglądaliśmy zwierzęta we wrocławskim zoo. Zarówno pogoda jak i humory dopisywały, miasto zaś zauroczyło nas tak bardzo, że niektórzy z uczniów wyrazili zamiar podjęcia studiów właśnie we Wrocławiu.

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com