Wycieczka do Wrocławia – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Wycieczka do Wrocławia

01 (Kopiowanie)
04 (Kopiowanie)
02 (Kopiowanie)
11 (Kopiowanie)
10 (Kopiowanie)
08 (Kopiowanie)
27 (Kopiowanie)
21 (Kopiowanie)
20 (Kopiowanie)
17 (Kopiowanie)
16 (Kopiowanie)
12 (Kopiowanie)

W weekend 13-14 czerwca udaliśmy się na ostatnią w tym roku szkolnym wycieczkę zorganizowaną w ramach naszego klubu turystycznego. Tym razem celem był Wrocław. Sobotę spędziliśmy na zwiedzaniu obiektów związanych z historią miasta. Obejrzeliśmy m.in. Katedrę p.w. św. Jana Chrzciciela, ratusz oraz budynki uniwersytetu, poszukiwaliśmy wrocławskich krasnali, a dzień zakończyliśmy wizytą w Panoramie Racławickiej. W niedzielę super szybką windą wjechaliśmy na najwyższy w Polsce punkt widokowy znajdujący się na 49 piętrze wieżowca Sky Tower oraz zwiedziliśmy wrocławskie ZOO, a w nim jedyne w Polsce Afrykarium, które zachwyciło nas możliwością obejrzenia przedstawicieli fauny afrykańskiej z różnej perspektywy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych wyjazdów w roku szkolnym 2014/2015. Mamy nadzieję, że spełniły one Wasze oczekiwania i zapraszamy na kolejne wycieczki już od września.


 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com