Wycieczka do Muzeum Adama Mickiewicza w Śmiełowie – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Wycieczka do Muzeum Adama Mickiewicza w Śmiełowie

bdr
bdr
bdr
bty
bty
bdr
bty
bty
bdr
bdr
bdr
bty
bty
bty
bty
bty
bty
bty
bdr
bty
bdr
bdr
bty
bdr

Nasz wieszcz przebywał tu trzy tygodnie latem 1831 roku, my przyjechaliśmy tylko na kilka godzin. To musiało nam wystarczyć, żeby poznać wielkopolskie ścieżki poety. Piękny pałac wypełniony pamiątkami, wielki park i krajobrazy, przypominające te z „Pana Tadeusza”, zrobiły na nas ogromne wrażenie. Ciekawe, czy Mickiewiczowi spodobałoby się, że w jego ulubionym parku zrobiliśmy ognisko z kiełbaskami…

Klasa 2c1

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com