Współpraca z firmami budowlanymi – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Współpraca z firmami budowlanymi

zsb1.poznan.pl 002
zsb1.poznan.pl 003
zsb1.poznan.pl 004
zsb1.poznan.pl 005
zsb1.poznan.pl 006

W ramach współpracy z firmami produkującymi materiały budowlane,  dnia 30.11 br.odbyło się kolejne spotkanie tym razem z przedstawicielami  firmyEl – BAU , firmy Knauf  i firmy Caparol. Po raz kolejny pan Artur  Kokotkiewicz   z  El – BAU oraz  pan Paweł Bugalski z Caparol odwiedzili naszą szkołę , konkretnie  klasę  III CT  kształcącą się w  zawodzie technik renowacji elementów architektury.  Z naszą panią od technologii warstw licowych mgr inż.Krystyną Wysocką  firmy są w stałym kontakcie,  stąd przekazywana nam wiedza jest oparta o najnowsze i najlepsze  produkty mające zastosowanie   w  wykonawstwie. Współpraca pani mgr inż. Krystyny Wysockiej skutkuje różnymi pokazami multimedialnymi i praktycznymi .W kwietniu firma Knauf zorganizowała  w naszej szkole pokaz tynkowania. Z uwagą obserwowaliśmy fachowca, który z dużą wprawą wykonał tynkowanie ściany. W maju byliśmy z wizytą w siedzibie firmy Knauff w Wysogotowie. Zapoznaliśmy się z systemem zarządzania firmą , jej  produktami i  klientami. Zostaliśmy sympatycznie przyjęci słodkościami przez prezesa Pana Jarosława Lidke. Podobała nam się miła atmosfera w trakcie  pracy w firmie. Podczas ostatniego spotkania firma Caparol obdarowała nas pluszowymi słonikami.

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com