Wizyta Honorowego Konsula Republiki Austrii – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Wizyta Honorowego Konsula Republiki Austrii

zsb1.poznan.pl__15
zsb1.poznan.pl__14
zsb1.poznan.pl__12
zsb1.poznan.pl__11
zsb1.poznan.pl__10
zsb1.poznan.pl__9
zsb1.poznan.pl__8
zsb1.poznan.pl__7
zsb1.poznan.pl__6
zsb1.poznan.pl__5
zsb1.poznan.pl__3
zsb1.poznan.pl__1

Dnia 19 maja 2016 roku gościliśmy w naszej szkole Panią Izabelę Kwiatkowską, Honorowego Konsula Republiki Austrii w Poznaniu.

Pani Konsul przybyła do nas na zaproszenie nauczycieli germanistów organizujących wycieczkę do Wiednia i spotkała się z uczniami biorącymi udział w tym wyjeździe. W czasie spotkania Pani Konsul opowiadała o kulturze i życiu codziennym Austrii, popierając swoje słowa zdjęciami z Austrii i jej stolicy. W czasie tej prezentacji młodzież miała okazję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy nie z książek, ale czerpać z wiedzy i doświadczenia tak kompetentnej osoby, jaką bez wątpienia jest Pani Konsul. Ta nietypowa lekcja przybliżyła wszystkim słuchaczom Austrię i rozbudziła ciekawość do poznania tego kraju. Relacja z wycieczki do Wiednia już wkrótce.

 

Opracowała: Ewa Matuszak

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com