Wielkopolska region Trzech Kultur – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Wielkopolska region Trzech Kultur

100_1618 (Kopiowanie)
100_1617 (Kopiowanie)
100_1616 (Kopiowanie)
100_1614 (Kopiowanie)
100_1613 (Kopiowanie)

Dnia 21 maja 2015r. w siedzibie Wyższej Szkoły Bankowej odbył się finał konkursu : “Wielkopolska region Trzech Kultur” organizowany przez studenckie koło naukowe turystyki i rekreacji “Student on tour” działający przy Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Do konkursu przystąpiło 18 szkół z Poznania i okolic ,a w ścisłym finale pozostało tylko 5 szkół w tym nasze XXI LO. Konkurs trwał od października do maja, obejmował 4 etapy, które polegały na przygotowaniu prezentacji nawiązującej do tematyki konkursu. W kolejnych etapach należało rozwiązać testy, także wziąć udział w grze miejskiej, w której głównym zadaniem było rozpoznawanie obiektów architektonicznych miasta Poznania na czas. Konkurs finałowy to odgadywanie na czas specjalnie przygotowanych serii zdjęć. Nasza szkoła znalazła się w ścisłym finale, otrzymując stosowny dyplom oraz cenne nagrody(notesy, długopisy, folię ratowniczą , płytę : Rok Turystyki Rodzinnej). Serdecznie gratulujemy sukcesu naszym zawodniczkom z klasy II B XXI LO: Karolinie Kamińskiej, Helenie Kacperskiej i Patrycji Wojtaszak. Opiekunem grupy była Pani Kamila Krzesińska, nauczyciel geografii.

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com