Wielki Konkurs Wiedzy o Szkole – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Wielki Konkurs Wiedzy o Szkole


W tym roku szkolnym mija 99 rocznica powstania naszej szkoły. Z tej okazji reprezentacje klas wzięły udział w Wielkim Konkursie Wiedzy o Szkole. Uczniowie musieli odpowiedzieć na 99 pytań testowych dotyczących historii szkoły, a także nauczycieli, samorządu szkolnego oraz pracowni szkolnych. Konkurs przeprowadzony był zarówno w klasach technikum jak i liceum. W klasach technikum zwyciężyła IIIAT, a w klasach liceum – IIIB.

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy.


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com