Dar serca dla Naszych Rodaków – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Dar serca dla Naszych Rodaków

zsb1_poznan_002
zsb1_poznan_003
zsb1_poznan_004
zsb1_poznan_005
zsb1_poznan_006
zsb1_poznan_007
zsb1_poznan_008
zsb1_poznan_009
zsb1_poznan_0010
zsb1_poznan_001

„Wesprzyj polskich Kombatantów na Kresach”

W dniach od 4 do 15 grudnia 2017 r. przy wejściu głównym do naszej szkoły (przy portierni) znajdowało się miejsce do oddawania trwałych artykułów spożywczych na rzecz naszych Rodaków. Organizatorem akcji Rodacy-Bohaterom jest Stowarzyszenie ODRA-NIEMIEN Oddział Poznań w osobie Pani Magdaleny Siekierskiej, mamy ucznia Aleksandra Michalaka z klasy 1 bt.  Zaś sam jej tytuł: „Wesprzyj polskich Kombatantów na Kresach” – Boże Narodzenie 2017. Co zbieraliśmy? Do wzorcowej paczki m. in.: cukier, ryż, kasza, herbata, kakao, makaron, czekolada i słodycze, olej, kawa, konserwy mięsne lub rybne oraz warzywa i owoce w puszcze. Oczywiście każdy tego typu podarunek był mile widziany. Ostatecznie udało się zebrać wiele darów serca. Tym bardziej, że w miesiącu grudniu było w naszej szkole wiele tego typu akcji. Dawali uczniowie i nauczyciele. Do akcji włączyli się ochoczo wychowawcy. W tym miejscu pragnę szczególnie podziękować Pani Elwirze Burzyńskiej, która dodała od siebie wiele artykułów spożywczych.  Oprócz jedzenia, klasa 1 bt (cztery kartki) pod kierunkiem wychowawczyni Pani Wiesłąwy Metello – Kasprzyk i 2 at pod opieką wychowawczyni Pani Karoliny Napierały (jedna karta) przygotowały życzenia dla Naszych Rodaków żyjących za wschodnią granicą.

Dziękujemy za każdy dar serca,

Mateusz Hurysz

Szkolny Koordynator Akcji „Rodacybohaterom.pl”


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com