Warsztaty “Studia a rynek pracy” – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Warsztaty “Studia a rynek pracy”

bdr
bdr
bdr
bdr
bdr
bdr

7 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty „Studia a rynek pracy”, które prowadził prof.  dr hab. Krzysztof Hajder z Zakładu Polityki Ekonomicznej i Społecznej Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W czasie pierwszej części warsztatów uczniowie mogli zapoznać się z rynkiem pracy w naszym państwie oraz na rynku lokalnym. Pan profesor przedstawił  dane statystyczne, dotyczące sytuacji studentów na rynku pracy. Opowiadał,  jakie zawody są poszukiwane, na co zwrócić uwagę w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Zostały również przeprowadzone ćwiczenie odnośnie predyspozycji uczniów do dalszego kształcenia oraz umiejętności pracy w grupie.


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com