fbpx
NAJLEPSZA SZKOŁA BUDOWLANA W POLSCE
Godło Polski

Warsztaty “Studia a rynek pracy”


7 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty „Studia a rynek pracy”, które prowadził prof.  dr hab. Krzysztof Hajder z Zakładu Polityki Ekonomicznej i Społecznej Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W czasie pierwszej części warsztatów uczniowie mogli zapoznać się z rynkiem pracy w naszym państwie oraz na rynku lokalnym. Pan profesor przedstawił  dane statystyczne, dotyczące sytuacji studentów na rynku pracy. Opowiadał,  jakie zawody są poszukiwane, na co zwrócić uwagę w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Zostały również przeprowadzone ćwiczenie odnośnie predyspozycji uczniów do dalszego kształcenia oraz umiejętności pracy w grupie.


 

najnowsze
artykuły

Rozmiar czcionki
Kontrast