Szkolna Strefa Designu – Finał – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu

Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu / XXI Liceum Ogólnokształcące / Technikum Budowlane / Branżowa Szkoła I Stopnia nr 42 / ul. Rybaki 17 / 61 - 883 Poznań / 61 854 27 53 /

Szkolna Strefa Designu – Finał


W serdecznej i pełnej artystycznego zapału atmosferze przebiegał finał konkursu dla uczniów starszych klas szkół podstawowych i gimnazjów SZKOLNA STREFA DESIGNU. Zadaniem uczestników było wykonanie zegarów odmierzających czas do stulecia naszej szkoły. Zmagania finalistów dopingowali uczestnicy nadający kształt swoim pomysłom na zegar poza regulaminem – goście z Finlandii i grupa naszych uczniów.

Jury w składzie: pani prof. Dorota Rajewska-Durniewicz, pan prof. Ludomir Gałdowski i przedstawicielka uczniów Ola Gortat długo dyskutowało, zanim wyłoniło zwycięską pracę. Za nieszablonowe podejście do tematu nagrodzono uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie – Barbarę Cybulę, Hannę Mazur i Polę Nawrocką, autorki projektu „Czastorośl”.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia zegarów w sali ICIM.


 

 
Komentarze
 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com